My Cookie Preferences
Najważniejsze informacje o naszych usługach

Znajdujemy najlepsze rozwiązania

Banki, firmy obsługujące karty kredytowe i inni dostawcy finansowania powierzają zarządzanie wierzytelnościami Link Financial. Dlatego być może otrzymałeś od nas list wyjaśniający, że zarządzamy teraz Twoją należnością wobec innego pożyczkodawcy.

W Link każdego klienta traktujemy uczciwie i z szacunkiem. Uważnie wysłuchamy tego, co masz do powiedzenia i postaramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie. Naszym celem jest rozwiązywać problemy, nie je tworzyć.

Nowi klienci

Jeśli Link nabył Twój dług od wcześniejszego pożyczkodawcy, wówczas jako nasz nowy klient pamiętaj proszę o dwóch ważnych kwestiach:

  • Od teraz Twoje spłaty powinny być dokonywane bezpośrednio do nas — a nie do pierwotnego pożyczkodawcy
  • Jeśli nie możesz dotrzymać ustaleń, które ustaliliśmy między nami, powinieneś natychmiast nas o tym poinformować, abyśmy mogli rozważyć dogodniejsze rozwiązanie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twojego zadłużenia, zadzwoń do nas +48 42 203 19 01 lub napisz [email protected]

Dokonaj płatności

Chcemy pomóc

Jeśli zalegasz z płatnością zobowiązania, powinieneś je uregulować tak szybko jak to możliwe. Jeśli nie możesz tego zrobić jednorazowo, możemy Twoje zobowiązanie rozłożyć na raty. Ważne jest, abyś mógł dotrzymać ustalonego harmonogramu spłaty, dlatego bierzemy pod uwagę Twoje dochody, stałe wydatki i inne zobowiązania. Warunkiem jest, abyś nie zaciągał żadnego nowego zobowiązania w okresie spłaty długu.

Prosimy, nie ignoruj problemu – nie zniknie

Ważne jest, abyś teraz podjął działania. Chcemy z Tobą współpracować, aby pomóc Ci przywrócić finanse na właściwe tory, tak jak zrobiliśmy to z tysiącami innych osób w tej samej sytuacji.

Jeśli chcesz rozłożyć swoje spłaty na raty, skontaktuj się z nami, korzystając z poniższych danych.

Telefon: +48 42 203 19 01

Email: [email protected]

Adres: Link Financial S.A., ul. Targowa 35 90-043, Łódź

Najczęściej zadawane pytania

Złota zasada.

Nikt nie lubi zalegać ze spłatą kredytu, zwłaszcza w okolicznościach, na które nie ma wpływu. Ale złotą zasadą, o której należy pamiętać, jest to, że problem nie zniknie tylko dlatego, że go zignorujesz. Porozmawiaj z nami — chcemy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc.

Jak mogę się z Wami skontaktować?

Możesz skontaktować się z nami: telefonicznie: +48 42 203 19 01 lub mailowo: [email protected]. Nasi konsultanci pracują dla Ciebie codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00. Wszelką korespondencję do nas można kierować na adres: Link Financial S.A. ul. Targowa 35, 90-043 Łódź

Nie zawierałem żadnej umowy z Link Financial. Dlaczego mam teraz wam płacić?

Niektórzy pożyczkodawcy uważają administrowanie wierzytelnościami za uciążliwe. W takiej sytuacji mogą skorzystać z prawa do przeniesienia należnych im długów na inną firmę lub skorzystania z jej usług windykacyjnych. Tak właśnie stało się w Twoim przypadku. Link jest teraz odpowiedzialny za obsługę Twoich płatności. Ta zmiana nie jest czymś, o co należy się martwić — spotkasz u nas uczciwych, pomocnych i sympatycznych ludzi.

Dokonałem płatności do poprzedniego pożyczkodawcy, czy to problem?

Nie, nie jest to problem. Pożyczkodawca przekaże pieniądze na właściwy rachunek, ale może to spowodować opóźnienia w zarejestrowaniu spłaty. Pamiętaj proszę, aby w przyszłości dokonywać spłat na numer konta podany w korespondencji, jaką otrzymałeś od nas.

To nie jest moje zadłużenie.

Jeśli masz wątpliwości dotyczące długu, którego spłaty oczekujemy od Ciebie, zadzwoń lub napisz do nas i przedstaw dlaczego. Na czas wyjaśnień zawiesimy wszelkie działania na Twojej sprawie. Być może sytuację będzie trzeba zweryfikować u poprzedniego pożyczkodawcy. Naszym celem jest pomoc w uregulowaniu zasadnych i prawdziwych roszczeń.

Nie widzę możliwości spłaty mojego długu. Co robić?

Przede wszystkim skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoją aktualną sytuację. Razem ustalimy Twoje możliwości spłaty. Jesteśmy po to, żeby Ci pomóc.

Skontaktuj się z nami

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem: +48 42 203 19 01

Poza godzinami naszej pracy w dogodnym dla Ciebie momencie możesz skierować do nas wiadomość mailową na adres: [email protected]

Pamiętaj, aby w kontakcie z nami posługiwać się numerem sprawy, który widnieje w wezwaniu do zapłaty jakie od nas otrzymałeś.

Podczas rozmowy w celu weryfikacji możemy prosić Cię o podanie danych osobowych takich jak imię nazwisko, adres oraz numer PESEL.

Pełną informację na temat przetwarzania Twoich danych osobowych odnajdziesz tutaj

Reklamacje

Nasi pracownicy zobowiązani są do świadczenia usług na najwyższym poziomie i wszyscy dokładamy starań, aby tak właśnie było. Jeśli jednak zdarzy się sytuacja, w której myślisz, że moglibyśmy zrobić to lepiej i chciałbyś zareklamować nasze usługi, dokonaj tego proszę pisemnie, kierując korespondencję na adres:

Link Financial S.A.
ul. Targowa 35
90-043 Łódź

lub mailowo na adres: [email protected]

Czas rozpatrzenia reklamacji wynosi 30 dni. W przypadku wydłużenia czasu na odpowiedź zostaniesz poinformowany o przewidywanym terminie rozpatrzenia sprawy.

Jako członek Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce dbamy szczególnie o wysokie standardy naszej pracy, które opieramy o Zasady Dobrych Praktyk. Dokument możesz znaleźć tutaj https://zpf.pl/etyka/zasady-dobrych-praktyk

Istnieje także możliwość kontaktu z rzecznikiem etyki ZPF, Aby uzyskać szczegółowe informacje, zobacz: https://zpf.pl/etyka/wniosek-do-komisji-etyki/